LEX Biuro Rachunkowe

Biuro rachunkowe, realizując usługi na rzecz swoich klientów, ma dostęp do faktur (sprzedażowych i zakupowych), jak i danych kontrahentów, dokumentów pracowniczych przy obsłudze kadrowo-płacowej oraz wielu innych.

Korzystając z dokumentów zewnętrznych zawierających dane osobowe, biuro podlega przepisom ustawy o ochronie danych osobowych. Powinno więc zadbać o to, aby dane powierzane przez klientów przetwarzać zgodnie z prawem.Pobierz e-book i dowiedz się:


  • jakie obowiązki ciążą na Tobie w zakresie ochrony danych osobowych;


  • czym jest umowa powierzenia danych;


  • jakie postanowienia powinieneś zawrzeć w umowie o powierzeniu danych.Wypełnij formularz:

* Zgadzam się na otrzymywanie telefonicznych połączeń przychodzących inicjowanych przez Wolters Kluwer Polska S.A. z siedzibą w Warszawie przy ul. Przyokopowej 33 na wyżej podany numer telefonu w celach handlowych i marketingowych zgodnie z art. 172 ustawy Prawo telekomunikacyjne (Dz. U. z 2016, poz. 1489).

* Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych wyłącznie przez Wolters Kluwer Polska SA z siedzibą w Warszawie przy ul. Przyokopowej 33 do celów marketingowych w zbiorach danych Wolters Kluwer Polska SA Zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych (tekst jednolity Dz.U.2016.922 z dnia 2016.06.28 z późn. zmian.) mam prawo dostępu do swoich danych ich poprawiania i żądania zaprzestania ich przetwarzania.

* Zgadzam się na otrzymywanie informacji handlowych wysyłanych przez Wolters Kluwer Polska S.A. z siedzibą w Warszawie przy ul. Przyokopowej 33 na wyżej podany adres elektroniczny (e-mail) zgodnie z ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną (DZ.U. z 2002 r. Nr 144, poz. 1204).